Металеві покрівельні листи, модульні дахи

26 Чер by Горбаченко Василь

Металеві покрівельні листи, модульні дахи

При будівництві будинку одним із пріоритетних питань є вибір покрівельної черепиці. Всі хочуть, щоб він був міцним і міцним, щоб будинок був у безпеці. Естетичні питання також важливі. Ми перевірили властивості та переваги модульної покрівлі.

Побудуйте будинок, зроблений міряти! Це найкращий пароль для визначення того, що таке модульна покрівля. Це чудова альтернатива листовому металу. Якщо будинок має складний дах, з багатьма вигинами, вибір простий. Представлені нами модульні покрівлі виготовлені зі сталі, яка є одним з найбільш довговічних матеріалів, який надасть відчуття безпеки. Крім того, матеріал є екологічно чистим.

Як зібрати модульну черепицю?

Це можна порівняти зі складанням пазлів. Модульна черепиця складається з безлічі аркушів невеликого розміру, так що ви можете підрівняти матеріал до даху, а різання фрагментів обмежується мінімальним.

Важливо вибрати суцільний покрівельник для укладання покрівельного листа, який зробить свою роботу належним чином, щоб не було зазору між модулями. Точність забезпечить не потрапляння вологи всередину будівлі.

Переваги модульного листа покрівлі

Металевий покрівельний лист має ряд переваг. Перш за все, товар доступний на складі виробника. Модулі розміщуються на піддонах і мають стандартні розміри, немає проблем з додатковими листами. Нам не потрібно знати точні розміри даху. Просто зорієнтуйтеся про квадратну поверхню даху. Матеріал на даху стандартного розміру знаходиться на одному піддоні.

Властивості модульного листа покрівлі

Кожен модуль легкий і не займає багато місця, що робить транспорт легким і зручним. Вам не потрібно спеціалізоване обладнання для обробки матеріалів та команда з кількох людей. Будмат також подбав про заводські монтажні отвори, які скорочують робочий час на даху і дозволяють точно з’єднувати листи.

Кожна модульна модель черепиці Budmat виготовлена ​​з безпечного матеріалу, унікальних покриттів, які служать декоративними елементами, але також захищають виріб від шкідливого впливу погодних умов.

Модульний сталевий лист – ціна

При установці модульного листа утворюється найменша кількість відходів, яка оцінюється приблизно в 5% від партії. Це, безумовно, найбільш економічне рішення. Крім того, виробник надає можливість виправити всю поверхню даху після з’єднання листів. Якщо ви хочете змонтувати вікно на даху, демонтувати всю поверхню даху необов’язково, достатньо видалити лише модуль, розташований у тому місці, яке вас цікавить.

Ціни на покрівельну плитку залежать від виробника, моделі, обробки та рівного кольору. Ми придбаємо найдешевші моделі від 210 грн, а за найдорожчі нам доведеться заплатити до 1050 грн за квадратний метр.