Стільці з ротанга для квартири – найкрасивіші моделі для кухні та вітальні

16 Сер by Горбаченко Василь

Стільці з ротанга для квартири – найкрасивіші моделі для кухні та вітальні

Стільці з ротанга зазвичай можна зустріти на балконах, терасах в садах. Однак це не означає, що меблі з ротанга не може бути елементом обладнання кухні або вітальні. Навпаки, стільці та крісла з ротанга все частіше зустрічаються в інтер’єрах. Чи вписуються крісла з ротанга в будь-яку композицію? На що звернути увагу перед покупкою?

Стільці з ротанга для вітальні та кухні

Мода на стільці з ротанга триває вже кілька сезонів. Найчастіше, однак, можна зустріти сидіння з ротанга на балконі або в саду. Виявляється, ротанга також добре працює як елемент дизайну інтер’єру. Стільці та крісла з цього матеріалу роблять інтер’єри більш затишними, теплими та атмосферними. Якщо ми правильно співставимо їх з іншими елементами житлового обладнання, можемо досягти несподіваного ефекту.

Ротанга – це не що інше, як пальмова деревина “Каламус Ротан”. Сировина росте переважно в Малайзії, Індонезії та Еквадорі. Цікаво, що меблі з ротанга були відомі вже 5000 років тому, коли її прикрашали будинки та сади давніх єгиптян, римлян та греків. В масовому масштабі вперше меблі з ротанга виготовляли лише наприкінці 19 століття у США. Трохи пізніше, на початку 20 століття, ротанга була дуже популярним матеріалом, який використовували дизайнери арт-деко та всі любителі сучасного стилю.

Хоча меблі з ротанга багато в чому пов’язані з садовими меблями, це буде набагато краще, як елемент дизайну інтер’єру. Ротанга погано переносить вологу, мороз і сонячні промені, тому якщо наші садові меблі виготовлені з цієї сировини, слід захистити їх від дощу і сховати їх на зиму. У випадку з стільцями з ротанга в квартиру нам не доведеться турбуватися про їх міцність і особливий догляд. Більше того, стільці з ротанга надзвичайно міцні та стійкі до пошкоджень, тому вони прослужать довго. Крім того, на відміну від дерева або шкіри, меблі з ротанга виглядає яскраво, легко і просторо.

Стільці та крісла з ротанга можуть замінити традиційні кухонні крісла або у вітальню чи їдальню. Моделі, виготовлені з цього матеріалу, добре поєднуються з інтер’єрами, натхненими стилями бохо, колоніального чи вінтажного стилю. Це не означає, що ви не можете обрати моделі з ротанга в класичних або сучасних композиціях. Стільці з ротанга можуть значно освіжити композицію, додавши чудового вираження. Більше того, ротанга ідеально вписується в останні тенденції, лейтмотивом яких є повернення до природи.