Любителям кави присвячується

11 Жов by Горбаченко Василь

Любителям кави присвячується

Якщо чашка свіжозвареної кави – ваш обов’язковий ритуал початку дня, то ця стаття для вас!

Кава є, мабуть, одним з найпопулярніших напоїв у світі. Всю каву, що продається сьогодні можна поділити на дві групи: натуральна кава (в зернах або мелена) і сублімована, тобто розчинна.

Незважаючи на те, що обсяги виробництва і продажу розчинної кави значно перевищують обсяги натуральної, остання все одно залишається затребуваною серед справжніх цінителів цього напою.

Справжні цінителі кавового напою прекрасно знають, що найякісніша, смачна і неймовірно цінна – це свіжообжарена кава. Варто пам’ятати, що тільки такі кавові зерна можуть повністю передати весь спектр багатого смаку і запаху кави. Оскільки, чим довше вона зберігається, тим менше позитивних показників кавових зерен залишається.

У природі існує більше двохсот різновидів кавового дерева. Для виробництва кавового напою використовуються плоди двох різновидів дерев: Аравійського (Арабіка) і Канефора Робуста. Частка Арабіки в виробництві кави складає більше 80%, частка Робусти – близько 20%. Плоди дерева Канефора Робуста містять набагато більше кофеїну, ніж плоди Аравійського дерева, тому їх вкрай рідко використовують в чистому вигляді, частіше за все Робуста застосовується для приготування так званих кавових сумішей.

Натуральна кава також підрозділяється на моно-сорти або не змішані і змішані сорти. Не змішаними вважаються ті сорта кави, зерна яких належать до плодів одного дерева. У назві таких сортів зазвичай є вказівка ​​на регіон зростання чи плантацію, на якій росло дерево. Також в назві може фігурувати ботанічне найменування самого дерева.

Змішаний сорт, як випливає з його назви, виходить шляхом змішування від двох до п’ятнадцяти моно-сортів кави. Це можуть бути зерна зібрані з різних видів дерев або зерна з різних плантацій або зерна, зібрані в різні пори року. Головне завдання змішування – розкрити і підкреслити всі достоїнства складових суміші, приховавши при цьому недоліки. Щорічно з’являється досить багато нових сортів змішаної кави, кожен з яких має свій неповторний аромат і смак.

На відміну від розчинної, натуральна кава в зернах має цілком конкретні терміни зберігання. Смажені зерна повинні зберігатися не більше півтора року. Після закінчення даного терміну він може втратити значну частину своїх смакових властивостей. Мелену каву рекомендується зберігати не більше року. Найкращою ємністю для його зберігання вважається скляна непрозора банка.

Де придбати натуральну каву свіжого обсмаження?

Ті хто не бажають купувати каву, яка знаходиться в герметичних упаковках протягом тривалого часу і при цьому втрачає свій смак можуть придбати свіжообжарену каву в інтернет-магазині кави Ambassador, і щоранку насолоджуватися неймовірним ароматом і смаком.

Справжні гурмани гідно оцінять незрівнянні смакові якості кави «Амбасадор». Оскільки вона не тільки радує своїм смаком і ароматом, але і доповнює індивідуальність, підкреслює витончений стиль і оригінальність.

Будь-які ділові переговори стануть набагато приємнішими, якщо провести їх за чашкою цього гарячого напою. Міцний і приємний аромат кави Амбассадор підкорить кожного, хто його відчує.

Під брендом Ambassador випускається як мелена, так і зернова кава з поєднання кавових сортів, що володіє унікальними смаковими нотками. Бренд Ambassador найбільш відомий, завдяки особливій технології обсмажування кавових ягід. Для обсмажування зерен застосовується сучасне обладнання та спеціальна унікальна технологія. При цьому зерна перші чотирнадцять днів відпочивають, а смак і колір пом’якшуються.

Зерна якісно упаковують в багатошаровий пакет, що дозволяє зберігати смак і аромат. Амбассадор – це повсякденна кава для людей, які звикли до якісного і міцного напою.

В інтернет-магазині Амбассадор можна придбати свіжообжарену натуральну каву на будь-який смак: від напою, який володіє міцністю характерною еспресо до купажів з легкими нотками фруктів, кислинки і багатим ароматом винних відтінків.

Кілька причин впустити каву в своє життя

Багато з нас не уявляють свій ранок без чашечки ароматної кави, що бадьорить. Навколо цього напою ведеться безліч суперечок: одні вважають, що шкоди від нього немає і бути не може, інші впевнені, що він вкрай шкідливий. Безумовно, будь-який продукт може бути шкідливим, якщо не знати міру. Але плюсів у цього чудового напою не менше, ніж недоліків:

  • Він прекрасно бадьорить. Якщо ви втомилися або не виспалися, то чашечка ароматного напою з легкістю поверне вас в колію і налаштує на продуктивну роботу. Подібний ефект досягається за рахунок вмісту в ньому кофеїну, який стимулює мозкову активність і покращує кровопостачання.
  • Він прискорює обмін речовин. Для тих, хто бажає трохи схуднути, це особливо актуально. Натуральна кава сприяє прискоренню серцебиття, що, в свою чергу, призводить до прискореного спалюванню калорій.
  • Він містить безліч антиоксидантів. Як відомо, антиоксиданти сприяють збереженню молодості і краси. Всього три чашки кави в день покривають добову потребу організму в антиоксидантах. Але пам’ятайте: у всьому повинна бути міра, і, випиваючи кілька літрів кави в день, ви не станете молодше на 10 років.
  • Він знижує ризик деяких захворювань. Тим, у кого знижений тиск, він може виявитися вельми корисним. А ось гіпертонікам рекомендується пити не більше 2 чашок в день. Крім того, він запобігає хворобі Альцгеймера, цироз печінки і навіть деякі види раку. Позитивно цей напій позначається і на травній системі: завдяки своїй властивості підсилювати виділення шлункового соку він сприяє кращому перетравленню їжі.

Безумовно, зловживання кавою, як і будь-якими іншими напоями, ні до чого доброго не приведе. Якщо ви не хочете страждати від підвищеного тиску, безсоння і дратівливості, то пити його варто не більше 3-4 чашок в день. Такої кількості цілком вистачить для того, щоб відчувати себе бадьоро і не завдати шкоди здоров’ю.