Як придбати білий чай в інтернет-магазині

18 Тра by Горбаченко Василь

Як придбати білий чай в інтернет-магазині

В інтернет-магазині tea.ua можна купити білий чай у достатньому асортименті. Цей благородний напій має багато корисних властивостей, через що він стає досить популярним серед споживачів. Зі старовинних літописів відомо, що цей напій з’явився ще раніше, ніж зелений та чорний чай, але велике розповсюдження по всьому світові він отримав лише у ХХ-ХХІ століттях.

Що таке білий чай

Білий чай, який представлений в інтернет-магазині tea.ua, випускається на основі особливого елітного сорту чайного листя. Традиційно цей вид вирощують в Китаї. Особливість білого чаю в тому, що збирають його молодим у вигляді бруньок та малесенького листя, яке вкрито білим пухом. Саме через це напій отримав свою назву. Листя піддається мінімальній ферментації. Воно сохне на відкритому повітрі під сонцем. Періодично листя перекладають у тінь, щоб воно не стало пересушеним. Потім висушене листя фасують та відправляють по всьому світові. Додаткова ферментація в спеціальних печах не використовується.

Білий чай – один з найдорожчих напоїв в світі. Його збирають ранньою весною. Збирачі зривають лише верхні два листочка з куща. Робити це треба тільки при хорошій погоді, коли на вулиці сонячно. Години для збору теж суворо обмежені. Це можна робити тільки рано вранці, поки сонячне проміння ще не дуже активне.

Раніше елітний білий чай був доступний лише представникам знаті, а тепер його може спробувати кожен. Переваги цього напою:

  • мінімальний вміст кофеїну, такий напій можна вживати людям з гіпертонією;
  • максимальній вміст корисних речовин в складі;
  • ніжний приємний смак;
  • добре поєднується з іншими природніми домішками – жасмином, листям ожини, яблуком, екзотичними фруктами.

Як купити білий чай

Щоб оформити замовлення в спеціалізованому інтернет-магазині, подивіться асортимент чаю, виберіть ті варіанти, які вас цікавлять. Всі товари, які є в каталозі, представлені в наявності на складі. Відправка можлива транспортними компаніями. Транспортується продукт в спеціальній упаковці, яка зберігає неймовірний смак, аромат та всі корисні властивості продукту.

Цей напій стане вашим улюбленим, ним можна пригощати гостей, дарувати незвичайний чай друзям та родичам. Щоб відчути всі нотки смаку, спочатку бажано придбати таке листя без додаткових домішок. Якщо вам сподобається смак, то наступного разу ви оформите замовлення на чай з різноманітними квітковими, фруктовими добавками.