Шукати
 
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
Про компанію
Продуктова лінійка
Традиційні добрива
Агрохімічний сервіс
Технологічні схеми
Новини та прес-релізи
Статті
Дослідження та результати
Дистриб'ютори
Відео матеріал
Фотогалерея
Сторінка агрохіміка
Сертифікати
Корисні посилання
КОНТАКТИ
03151, Україна, м.Київ,
вул. Михайла Мішина, 3, пов.6

тел. +38 044 244 81 41
тел. +38 044 244 77 27
факс +38 044 244 77 25
www.viteraukraine.com

Регіональні представники:
Центр: +38 050 468 79 00
Південь: +38 050 468 74 68
Пд-схід: +38 050 468 78 97
Захід: +38 050 468 54 68

E-mail:
office@viteraukraine.com
НАШІ ПАРТНЕРИ


РОЗСИЛКА
Підписатися на розсилку
новин компаніїПідписатись

Про компанію

 

 

Компанія з назвою "Нутрітех Україна" розпочала свою діяльність на ринку мінеральних добрив України 26 жовтня 2006 року , з кожним роком впевнено нарощуючи обсяги реалізації спеціальних мінеральних добрив в Україні.  

 

 У 2013 році компанія ввійшла до складу міжнародної групи компаній "VITERA", яка представлена в країнах Європи - Литві, Естонії, Латвії, Польщі, Словаччині, Чехії, Молдові, та з вересня 2013 р. перейменована на "ВІТЕРА УКРАЇНА".

 

«ВІТЕРА УКРАЇНА» - це агрохімічна спеціалізована компанія, яка представляє на українському ринку кращих закордонних виробників, через мережу незалежних дилерів забезпечує сільськогосподарських товаровиробників сучасними спеціальними мінеральними добривами, застосування яких гарантує високу якість, врожайність с-г культур та їх окупність. Це команда професіоналів, яка будує свою роботу з партнерами на основі взаємовигідної співпраці та взаємоповаги.

 

 

Добре розуміючи нагальні потреби вітчизняних аграріїв щодо впровадження інновацій, проведення якісного агрохімічного аналітичного сервісу, отримання новітніх агрохімічних знань з управління мінеральним живлення культур,  компанія активно вивчає успішний інноваційний зарубіжний досвід в цій галузі та впроваджує його в господарствах України.

З метою встановлення агроекономічної ефективності добрив, що пропонуються, та надання науково-обґрунтованих рекомендацій із їх застосування, компанія плідно співпрацює з 16 провідними аграрними науково-дослідними інститутами Академії Аграрних Наук України та Національної Академії Наук. У компанії створено Департамент науки та агрохімічного сервісу, де працюють вчені-агрохіміки, які надають наукове обгрунтування та надають рекомендації щодо застосування добрив у технологіях вирощування культур. 

Компанія «Віттера Україна» пропонує вітчизняним аграріям  європейський сервіс із визначення агрохімічних та фізико-хімічних показників у системі ґрунт – рослини - добрива – вода на базі сучасної агрохімічної аналітичної лабораторії "Yara Analytical Service". Проводячи функціональну діагностику культур під час вегетації, встановлює їх потребу в мінеральному живленні. Поєднуючи результати аналізів грунту та функціональної діагностики, спеціалісти компанії надають кваліфіковані рекомендації  щодо управління мінеральним живленням культур та збереження й поліпшення родючості ґрунтів.

Компанія пропонує вітчизняним аграріям продуктову лінійку спеціальних добрив від кращих світових виробників та якісний агрохімічний аналітичний сервіс:

- міжнародного ізраїльського концерну «ICL Fertilizers», світового лідера з виробництва водорозчинних фосфорно-калійних добрив, який має власні сировинні запаси, виробничі заводи в 7 країнах  та потужні наукові лабораторії,

-  іспанської компанії «Atlantica Agricola, s.a.», лідера із виробництва високоекологічних добрив, збагачених аміно- та фульвокислотами, фітогормонами, водоростями, вітамінами рослинного походження, а також високоекологічних засобів захисту рослин біологічного походження. Компанія володіє трьома виробничими заводами в Іспанії, Марокко та Гондурасі. Вся продуктова лінійка добрив компанії сертифікована за міжнародною системою якості ISO 9001:2000 та високої екологічності ISO 14001, «ECOCERT». Добрива та засоби захисту рослин застосовуються у біологічному землеробстві, вони є безпечними для людей та довкілля; рекомендації

Компанія пропонує вітчизняним аграріям продуктову лінійку спеціальних добрив від кращих світових виробників та якісний агрохімічний аналітичний сервіс:

- міжнародного ізраїльського концерну «ICL Fertilizers», світового лідера з виробництва водорозчинних фосфорно-калійних добрив, який має власні сировинні запаси, виробничі заводи в 7 країнах 

-  «Atlantica Agricola, s.a.», 

- англійської агрохімічної аналітичної лабораторії «Yara Analytical Serviсе» із встановлення забезпеченості ґрунтів P, K, Mg, Ca, S, Na, Mn, Cu, Fe, Zn, Mo, B, кислотності ґрунту (рНн2о), ємність катіонного обміну (суми увібраних основ) та надання рекомендацій із застосування добрив і меліорантів.

 

Добрива нашої компанії  набули широкого вжитку на зернових, технічних, овочевих, плодових, ягідних, декоративних культурах, на винограді. Вони застосовуються як у відкритому ґрунті, так і в культиваційних спорудах.  Комбінування добрив різних виробників дозволяє ефективно управляти мінеральним живленням культур, поліпшувати перезимівлю озимих культур, усувати різного роду стреси на культурах, отримувати високу врожайність, товарність та її поліпшену якість.

 

Діловою філософією компанії є високий професіоналізм та компетентність спеціалістів, постійна підтримка своїх ділових партнерів, кваліфіковане консультуванням як дилерів, так ї покупців добрив. 
          

Компанія приймає активну участь у спеціалізованих виставках, конференціях, Днях поля, проводить тематичні наукові семінари з ефективності запропонованих добрив.
         

Головне завдання, яке ставить перед собою компанія, це забезпечення аграріїв України повним та якісним агрохімічним сервісом, розширення продуктової лінійки інноваційними добривами, пропонування спеціальних пакетів мінеральних добрив на культури, які повністю забезпечують потреби культури у мінеральному живленні та отримання від запропонованого високого економічного

КУЛЬТУРИ
 • Пшениця озима та яра
 • Ячмінь озимий та ярий
 • Соняшники
 • Кукурудза
 • Ріпак озимий та ярий
 • Соя
 • Гречка
 • Льон
 • Картопля
 • Сорго, просо
 • Буряки цукрові
 • Ячмінь пивоварний
 • Рис
 • Виноград
 • Огірок
 • Кавуни, дині, гарбузи
 • Томати
 • Перець
 • Баклажани
 • Плодові
 • Плодово-ягідні
 •  
   
  Про компанію : Ячмінь озимий та ярий :  Нутрівант Плюс пивоварний ячмінь :  Соняшники :  Нутрівант Плюс кукурудза :  Ріпак озимий та ярий :  Соя :  Гречка :  Льон :  Сорго, просо :  Нутрівант Плюс картопля :  Нутрівант Плюс цукрові буряки :  Нутрівант Плюс виноград :  Нутрівант Плюс рис :  Огірки :  Томати :  Перець :  Баклажани :  Нутрівант Плюс плодовий :  Плодово-ягідні
  © 2007 Copyright "Нутрітех Україна". All rights reserved.   Разробка сайту: Sugar     Дизайн: Wanted Design