Шукати
 
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
Про компанію
Продуктова лінійка
Традиційні добрива
Агрохімічний сервіс
Технологічні схеми
Новини та прес-релізи
Статті
Дослідження та результати
Дистриб'ютори
Відео матеріал
Фотогалерея
Сторінка агрохіміка
Сертифікати
Корисні посилання
КОНТАКТИ
03151, Україна, м.Київ,
вул. Михайла Мішина, 3, пов.6

тел. +38 044 244 81 41
тел. +38 044 244 77 27
факс +38 044 244 77 25
www.viteraukraine.com

Регіональні представники:
Центр: +38 050 468 79 00
Південь: +38 050 468 74 68
Пд-схід: +38 050 468 78 97
Захід: +38 050 468 54 68

E-mail:
office@viteraukraine.com
НАШІ ПАРТНЕРИ


РОЗСИЛКА
Підписатися на розсилку
новин компаніїПідписатись

КАРТОПЛЯ

 

Читати СТАТТІ:

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНІ СХЕМИ підживлення картоплі завантажити

 

ЛІНІЙКА ДОБРИВ для застосування на картоплі 

Завантажити брошуру Управління мінеральним живленням картоплі, pdf файл 

Нутрівант Плюстм картопля - тверде позакореневе добриво, хімічний склад якого повністю відповідає фізіологічним потребам картоплі. Добриво виготовлене на основі повністю водорозчинного монакалійфосфату (KH2PO4), , до його складу входить екологічний прилипач «Фертівант». Унікальні властивості прилипача «Фертіванта», забезпечують пролонговану дію та синхронний ефект добрива протягом 15-20 днів. Добриво не змивається опадами та характеризується підвищеним коефіцієнтом засвоєння сполук фосфору (20-25%) через листкову поверхню. Добриво не містить хлору, а це і дозволяє отримати бульби картоплі з підвищеним вмістом крохмалю, які не темніють при варінні. Застосування добрива забезпечує підвищення врожайності картоплі на 10-15% , поліпшення показників їх якості, товарності (поліпшення смакових якостей, підвищення стійкості бульб до механічних пошкоджень, подовження терміну їх зберігання), стійкість до різного роду хвороб. Високі фізико-хімічні властивості добрива дозволяють приготовляти його робочі розчини у воді, яка має підвищений вміст солей та підвищеної твердості.

Мікрокати– рідкі позакореневі добрива - коректори дефіциту мікроелементів з антистресовим ефектом. До складу «Мікрокатів» входять рухомі та легкодоступні культурам амінокислоти, органічні кислоти, полісахариди та елементи мінерального живлення у хелатній формі.

Келік калій - рідке добриво, в своєму складі містить калій у формі карбонату калію (К2СО3), що дозволяє підвищити вміст крохмалю у бульбах картоплі, їх товарність, харчові властивості, стійкість рослин картоплі до високих температур та грибкових хвороб.

 Райкати - марки рідкого добрива зі стимулюючим та антистресовим ефектами.

Райкат Старт завдяки високому вмісту сполук фосфору, фітогормонів - цитокінінів та ауксинів, застосовується для обробки бульб картоплі перед посадкою, що активізує ростові процеси кореневої системи та появу дружніх сходів. Фосфор добрива також прискорює формування високої врожайності бульб картоплі, особливо на ранніх сортах.

Райкат Ріст посилює ріст і розвиток вегетативної органів, оскільки містить підвищений вміст сполук азоту, комплекс мікроелементів, цитокініни, які забезпечують формування картоплиння. Екстракт морських водоростей підвищує толерантність рослин картоплі до різного роду хвороб. Вітаміни «Райката Ріст» активізують процеси фотосинтезу, дихання та поліпшують харчові властивості бульб картоплі.

Райкат Фінал за рахунок підвищеного вмісту калію, полісахаридів і вітамінів забезпечує відтік цукрів до бульб картоплі, що сприяє підвищенню вмісту сухої речовини, крохмалю, забезпечує отримання високої врожайності, товарності та екологічності бульб.

Разормін  - рідке універсальне добриво, виступає як коректор мінерального живлення картоплі, активізує її ріст і розвиток кореневої системи, вегетативних органів, бульб  та проявляє антистресову дію завдяки вмісту збалансованого співвідношення макро- та мікроелементів, фітогормонів, полісахаридів, амінокислот, фолієвої кислоти, вітамінів.

 Флорон– нове унікальне рідке добриво з ріст регулюючим ефектом, яке стимулює процеси цвітіння, раннього плодоношення, відтік пластичних речовин із вегетативних органів до бульб. Містить збалансований склад елементів мінерального живлення, фітогормони, амінокислоти. Проявляє себе як ретардант росту та розвитку картоплі. Особливістю впливу Флороне на картоплю полягає у тому, що вона призупиняються в рості й розвитку протягом 5-7 днів, починає прив’ядати, потім активно цвіте та активізується бульбоутворення. Застосування Флороне разом із поливною водою за крапельного поливу в ґрунт, активізує його мікробіологічну активність та поліпшує його родючість. Застосування «Флороне» також потребує підвищення норм сполук фосфору та бору на картоплі.

Амінокат 30 - рідке добриво-антистресант. Завдяки легкодоступним амінокислотам, що входять до його складу, допомагає рослинам картоплі у найкоротший термін подолати стреси, викликані пестицидними обробками, механічними пошкодженнями вегетативних органів (градом, ґрунтообробною технікою тощо), різкими перепадами температур, низькими або високими температурами. До складу «Аміноката 30» входять легкодоступні картоплі амінокислоти альфа ряду, які дуже швидко надходять у її клітини, забезпечують продукування білків, коли культура долає стреси.

Нутрівант Дріптм тверде спеціальне добриво для систем крапельного поливу. Є висококонцентрованими, повністю розчинним у воді, не містить хлору, натрію. Марки «Нутрівантів Дріптм» містять співвідношення головних елементів мінерального живлення, які дозволяють повністю забезпечити фізіологічні потреби картоплі у мінеральному живленні за фазами її росту й розвитку. Унікальність «Нутрівантів Дріптм» полягає у тому, що до їх складу входить водорозчинний кальцій (CaO) і водорозчинні сполуки фосфору (P2O5). Підвищена кислотність «Нутрівантів Дріптм» дозволяє застосовувати їх з поливною водою, яка не повністю відповідає агрохімічним стандартам (високий вміст гідрокарбонатів), на карбонатних лужних ґрунтах та очищувати систему краплинного поливу від вапнякового й мікробіологічного нальотів.  

Рекомендовані марки для картоплі - НУТРІВАНТ ДРІПтм 17-8-27+3Ca  , НУТРІВАНТ ДРІПтм 19-19-19+3Ca

ДОСЛІДЖЕННЯ добрив на картоплі

 1. Нутрівант Плюс картопля + Гранубор   -Інститут картоплярства УААН, 2009 р. завантажити
 2. Нутрівант Плюс картопля + Гранубор   - Інститут картоплярства УААН, 2008 завантажити

 

КУЛЬТУРИ
 • Пшениця озима та яра
 • Ячмінь озимий та ярий
 • Соняшники
 • Кукурудза
 • Ріпак озимий та ярий
 • Соя
 • Гречка
 • Льон
 • Картопля
 • Сорго, просо
 • Буряки цукрові
 • Ячмінь пивоварний
 • Рис
 • Виноград
 • Огірок
 • Кавуни, дині, гарбузи
 • Томати
 • Перець
 • Баклажани
 • Плодові
 • Плодово-ягідні
 •  
   
  Про компанію :  Ячмінь озимий та ярий :  Нутрівант Плюс пивоварний ячмінь :  Соняшники :  Нутрівант Плюс кукурудза :  Ріпак озимий та ярий :  Соя :  Гречка :  Льон :  Сорго, просо :  Нутрівант Плюс картопля :  Нутрівант Плюс цукрові буряки :  Нутрівант Плюс виноград :  Нутрівант Плюс рис :  Огірки :  Томати :  Перець :  Баклажани :  Нутрівант Плюс плодовий :  Плодово-ягідні
  © 2007 Copyright "Нутрітех Україна". All rights reserved.   Разробка сайту: Sugar     Дизайн: Wanted Design