Шукати
 
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
Про компанію
Продуктова лінійка
Традиційні добрива
Агрохімічний сервіс
Технологічні схеми
Новини та прес-релізи
Статті
Дослідження та результати
Дистриб'ютори
Відео матеріал
Фотогалерея
Сторінка агрохіміка
Сертифікати
Корисні посилання
КОНТАКТИ
03151, Україна, м.Київ,
вул. Михайла Мішина, 3, пов.6

тел. +38 044 244 81 41
тел. +38 044 244 77 27
факс +38 044 244 77 25
www.viteraukraine.com

Регіональні представники:
Центр: +38 050 468 79 00
Південь: +38 050 468 74 68
Пд-схід: +38 050 468 78 97
Захід: +38 050 468 54 68

E-mail:
office@viteraukraine.com
НАШІ ПАРТНЕРИ


РОЗСИЛКА
Підписатися на розсилку
новин компаніїПідписатись

ТОМАТИ

Читати СТАТТІ:

Аматорам - якісні добрива, професіоналам - програми мінерального живлення. Овочеві культури, (04-2016)


Програма мінерального живлення томатів >>> 


ТЕХНОЛОГІЧНІ СХЕМИ позакореневого підживлення  томатів завантажити

 

ЛІНІЙКА ДОБРИВ для застосування на томатах :

 • "Нутрівант ДріпТМ" (Nutrivant DripTM) – тверде водорозчинне добриво для систем крапельного поливу (фертигації) закритого та відкритого грунту. Є висококонцентрованими, повністю розчинним у воді, не містить хлору, натрію та не є шкідливими для пасльонових овочевих культур. Марки «Нутрівантів Дріптм» містять співвідношення головних елементів мінерального живлення, яке дозволяє повністю забезпечити фізіологічні потреби пасльонових культур у мінеральному живленні за фазами їх росту й розвитку. Унікальність «Нутрівантів Дріптм» полягає у тому, що до їх складу входить водорозчинний кальцій (CaO) і водорозчинні сполуки фосфору (P2O5), що протирічить класичній агрохімії та чого немає в аналогах на ринку добрив в Україні. Підвищена кислотність «Нутрівантів Дріп» (рН 1% водного розчину – 3,2-3,5) дозволяє їх застосування з поливною водою, яка не повністю відповідає агрохімічним стандартам (підвищений вміст гідрокарбонатів), на карбонатних лужних ґрунтах та очищувати систему краплинного поливу від вапнякового й мікробіологічного нальотів. За рахунок високої розчинності, сприятливих ґрунтових умов, які забезпечують «Нутріванти Дріп» за краплинного поливу, коефіцієнти застосування елементів мінерального живлення  пасльоновими культурами із добрив становлять 60-80%.

 

 • Нутрівант Плюстм пасльоновий -  водорозчинне мінеральне добриво для позакореневого листкового підживлення з екологічним прилипачем Фертівант. Хімічний склад повністю відповідає фізіологічним потребам томатів, перців, баклажанів. Добриво виготовлене на основі повністю водорозчинного монакалійфосфату (KH2PO4), який не містить шкідливих (натрію,хлору) культурам сполук, до його складу входить екологічний прилипач «Фертівант». Унікальні властивості прилипача «Фертіванта», забезпечують пролонговану дію та синхронний ефект добрива протягом 15-20 днів. Добриво не змивається опадами та характеризується підвищеним коефіцієнтом засвоєння сполук фосфору (20-25%) через листкову поверхню. Його застосування забезпечує підвищення врожайності томатів на 10-15% , поліпшення показників якості плодів, отримання плодів з підвищеним вмістом цукрів, сухої речовини, покращення товарного вигляду, стійкість до різного роду хвороб. Високі фізико-хімічні властивості добрива дозволяють приготовляти його робочі розчини у воді, яка має підвищений вміст солей та підвищеної твердості.
 • Амінокат 30 - рідке добриво - антистресант зі стимулюючим ефектом Завдяки легкодоступним амінокислотам, що входять до його складу, допомагає пасльоновим культурам у найкоротший термін подолати стреси, викликані різкими перепадами температури повітря, ґрунтовою посухою, спекою, механічними пошкодженнями (градом, ґрунтообробною технікою), засоленням ґрунту, надмірним пестицидним навантаженням, що викликає їх фітотоксичність, а також відновлює та поліпшує синтез білків, в той час коли культура долає стреси.

Райкат Старт – рідке добриво зі стимулюючим та антистресовим ефектами, що поліпшує ріст і розвиток кореневої системи у перші фази росту та розвитку пасльонових культур. У складі добрива містяться фітогормони– цитокініни, ауксини, підвищений вміст сполук фосфору, які активізують закладання квіткових китиць та уповільнюють ріст розсади пасльонових культур у висоту. Добриво сприяє швидкому поділу твірних клітин кореневої системи та забезпечує укорінення пасльонових культур за розсадного та безрозсадного способів їх вирощування.

Застосування «Райката Старт» у фазі 2-ох справжніх листків засвідчило, що добриво проявляло ретардантний ефект, де призупинявся активний вегетативний ріст, розсада не витягувалась, а її габітус набував привабливого крислатого стандартного вигляду. «Райкат Старт» застосовувався при вирощуванні 92 млн. рослин розсади в тепличному комплексі компанії «Інагро» в Херсонській області. Протягом 2009 - 2010 рр. застосування «Райката Старт» в Україні стало невід’ємним елементом технології при вирощуванні розсади пасльонових культур.

Райкат Ріст – рідке добриво зі стимулюючим та антистресовим ефектами, яке завдяки підвищеному вмісту азоту та цитокінінів активізуює гілкування, ріст і розвиток пасльонових культур у висоту. Екстракт морських водоростей добрива та вітаміни підвищують стійкість томатів до хвороб. Вільні амінокислоти виконують роль антистресантів, дозволяючи томатам легше переносити спеку, пестицидний, водний, сольовий стреси тощо.

Райкат Фінал – рідке добриво, яке завдяки наявності збалансованого комплексу елементів прискорює дозрівання плодів пасльонових культур, активізує синтез білків, цукрів, вітамінів, сприяє накопиченню сухої речовини, поліпшує їх товарність, знижує надмірний вміст нітратного азоту, кислотність та надає привабливого вигляду плодам.  

 • Флорон - біостимулятор цвітіння та плодоношення. Рідке добриво із ріст регулюючим ефектом, яке стимулює процеси цвітіння та раннього плодоношення. Містить збалансований склад елементів мінерального живлення, фітогормони, амінокислоти. Проявляє себе як ретардант росту та розвитку пасльонових культур. Особливістю впливу «Флороне» на пасльонові культури полягає у тому, що вони починають прив’ядати протягом 5-7 днів та призупиняються в рості й розвитку. Після цього, на культурах спостерігається активне цвітіння.  «Флороне»  стимулює зав’язування плодів томатів, підвищує ранню врожайність та поліпшує якість. Його застосування також активізує мікробіологічну активність ґрунту та поліпшує його родючість. 
 • Келік калій - рідке добрив, коректори дефіциту калію.  Унікальне рідке добриво, оскільки в своєму складі містить калій у формі карбонату калію (К2СО3), що дозволяє підвищити стійкість культур до високих температур, грибкових хвороб, підвищити вміст сухої речовини, цукрів (Brix), поліпшити товарність плодів, їх колір, смакові властивості, зменшити кількість нітратів. Виробнича перевірка Келіка калію в дозі 1л/га в компанії «Чумак», с. Козачі Лагері, Херсонської області (2010 р.) на томатах за позакореневого підживлення засвідчила підвищення вмісту (°Brix, показник рефрактометра) на 0,46 одиниць сухих речовин в плодах проти контролю 4,66.

 Брошура Управління мінеральним живленням пасльонових культур, завантажити pdf файл

Ефективність застосування Нутрівантів Дріп в системах крапельного поливу переглянути

Система мінерального живлення томатів на крапельному поливі  переглянути

 

ДОСЛІДЖЕННЯ добрив на томатах

КУЛЬТУРИ
 • Пшениця озима та яра
 • Ячмінь озимий та ярий
 • Соняшники
 • Кукурудза
 • Ріпак озимий та ярий
 • Соя
 • Гречка
 • Льон
 • Картопля
 • Сорго, просо
 • Буряки цукрові
 • Ячмінь пивоварний
 • Рис
 • Виноград
 • Огірок
 • Кавуни, дині, гарбузи
 • Томати
 • Перець
 • Баклажани
 • Плодові
 • Плодово-ягідні
 •  
   
  Про компанію :  Ячмінь озимий та ярий :  Нутрівант Плюс пивоварний ячмінь :  Соняшники :  Нутрівант Плюс кукурудза :  Ріпак озимий та ярий :  Соя :  Гречка :  Льон :  Сорго, просо :  Нутрівант Плюс картопля :  Нутрівант Плюс цукрові буряки :  Нутрівант Плюс виноград :  Нутрівант Плюс рис :  Огірки :  Томати : Перець :  Баклажани :  Нутрівант Плюс плодовий :  Плодово-ягідні
  © 2007 Copyright "Нутрітех Україна". All rights reserved.   Разробка сайту: Sugar     Дизайн: Wanted Design